Архів за Березень, 2018

ПЕРЕМОГА!

Вітаємо Ліцей міжнародних відносин №51 з перемогою на
ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови!

30 березня 2018 року в м. Харкові завершився ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, у якому брали участь 114 учнів 9-х – 11-х класів з усіх регіонів України. Місто Київ представляв учень 9-В класу Ліцею міжнародних відносин № 51
Костянтин Мартинчук.
Він посів перше місце серед дев’ятикласників України та став переможцем цього етапу змагань.

Вітаємо переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Костянтина Мартинчука та його вчителя (заступника директора з навчально-виховної роботи Світлану Юріївну Байкову).
Бажаємо успіхів і нових перемог!УВАГА!

ЩОДО ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ

Шановні батьки,
у 2018 році в місті Києві прийом до перших класів буде здійснюватися без конкурсного відбору

Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на закріпленій території обслуговування (мікрорайон),тому прийом відбуватиметься у два етапи


правила прийому.1 правила прийому.2

Розпорядження 149Traffic challenge

1

Цього року 49 столичних освітніх закладів за Національною програмою з протидії дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic challenge» з метою розвитку культури безпечної поведінки пішоходів отримали світловідбиваючи жилети. Серед них учні 4-В класу Ліцею міжнародних відносин № 51.«Корона Печерська»

«Твій рейтинг
- за умови декількох років шахової практики -
приблизно дорівнює твоєму IQ,
помноженому на 10 плюс 1000»

Джонатан Левітт

Команда Ліцею міжнародних відносин № 51 у березні взяла участь у районних змаганнях з шахів – першості «Корона Печерська». Наші талановиті учні гідно зіграли 8 турів по 15 хвилин та вибороли право увійти в фінал.
Кратко Ян посів почесне 5 місце серед учнів старших класів 30 шкіл, поступившись призовим місцем лише учням фізико-математичного ліцею № 171 «Лідер».
Велика подяка батькам, які були поруч з командою.
Вітаємо наших шахістів Кратко Яна 10- А, Суську Яну 10-А, Дубовенко Юлію 10-А, Андреєву Дар’ю 8-А.
Тим часом у Ліцеї відбувся чемпіонат з шахів серед учнів молодшої та середньої школи.Вітаємо з перемогами!

Вітаємо ученицю 11-А класу Чалу Єлизавету з перемогою
– І місце (!!!)–
у Всеукраїнському конкурсі 2018 року винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму в категорії «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія» з проектом «Комплексний підхід до вивчення дихання ґрунту як прояву його біологічної активності»


Цінуємо і шануємо нелегкі перемоги на міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук 2018 року:

1. І місце – Жилінська Софія, учениця 9-В класу, секція «Психологія», тема роботи «Комплекс відмінника як прояв перфекціонізму в українських підлітків»
(учитель Рекконен І.О.)
2. ІІ місце – Чала Єлизавета, учениця 11-А класу, секція «Екологія», тема роботи «Комплексний підхід до вивчення біологічної активності ґрунту, умов росту і розвитку рослин»
(учитель Рекконен І.О.)
3. ІІІ місце – Крусян Софія, учениця 9-Б класу, секція «Всесвітня історія», тема роботи «Віденська система міжнародних відносин»
(учитель Бобир Ю.В.)


Вітаємо призерів міської олімпіади з біології 2018 року, учнів 9-Б класу,
Бачуріна Олександра (ІІ місце) і Шевченко Іллю (ІІІ місце)


Бажаємо натхнення і подальших високих перемог!