Архів за Травень, 2012

Випускники 2012

За адресою Хрещатик ,2 , в Українському домі , в ошатній світлій залі 12 травня 2012 року учні, батьки , учителі Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району м. Києва зібралися на урочистості з нагоди вручення документів про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів 2011-2012 навчального року.
Навчання в Ліцеї за філологічним ( іноземна філологія), історичним , економічним профілями завершили 81 учень.
З них 21 випускник нагороджений Золотими та Срібними медалями (18 – Золотими та 3 – Срібними медалями).
Серед учнів 16 переможців міських олімпіад та конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН з англійської мови, історії, біології, 22- переможці районних олімпіад та конкурсів, 18 стали переможцями Міжнародних змагань, конкурсів, чемпіонами України та Європи.
11 випускників вступили на навчання до вищих навчальних закладів Великої Британії , США, Польщі, Канади, Швейцарії.

На урочистому зібранні був присутній Перший заступник міністра освіти і науки , молоді та спорту України Суліма Євген Миколайович, який привітав випускників із здобуттям повної загальної середньої освіти і вручив атестати з відзнакою про повну загальну середню освіту, Золоті та Срібні медалі .
З привітальним словом до випускників, батьків, вчителів та гостей звернулася секретар Київської міської ради Галина Федорівна Герега.

20
072Зі святом останнього дзвоника

JA 1oMNflzGxH8
3Y7e8JVLgK8 6INiVHdEUKI