Архів за Квітень, 2011

Зі Святом!

Поздоровляємо всіх зі святом Великодня!

Бажаємо сил, здоров’я, натхнення, енергії!Зустріч французьких учнів

DSC_4536 DSC_4539 DSC_4544 DSC_4545
DSC_4557 DSC_4570 DSC_4578 DSC_4580


Прийом учнів з колежу м.Санліс

«Мова – ланка на шляху до вивчення культури».

Прийом учнів з колежу м.Санліс (район Пікардія, Франція).

 В рамках проекту-обміну «Мова – ланка на шляху до вивчення культури», колектив столичного Ліцею міжнародних відносин №51 прийме групу французьких учнів з колежу міста Санліс (району Пікардія) у супроводі своїх наставників. У складі групи прибудуть шістнадцятеро дітей, два представники мерії, директор колежу та вчитель французької мови.

Дев’ять днів, з 9 по 17 квітня 2011 року триватиме культурно-ознайомча програма із столицею України, життям в Ліцеї та поза його стінами.

Французькі учні житимуть в українських сім’ях, оточені теплом і турботою.

Дружній колектив Ліцею підготував цікаві та пізнавальні заходи для французьких гостей. Вони познайомляться з культурою та традиціями нашого народу, повсякденним життям українців, нашим побутом, звичаями та відпочинком. На організованих спеціально до їхнього приїзду екскурсіях, французи відвідають найцікавіші куточки міста, архітектурні пам’ятки та матимуть змогу помилуватися неперевершеними краєвидами. Також французькі учні будуть відвідувати  уроки разом з їхніми новими українськими товаришами.

Загалом, подорож французів до нашої країни обіцяє справити яскраве та незабутнє враження на дітей обох країн.Батьківські збори

Відповідно до плану роботи Ліцею міжнародних відносин №51 8 квітня 2011 року проводяться батьківські збори.

 Початок роботи о 18.30.

Чекаємо всіх батьків!1 квітня — ДЕНЬ СМІХУ

1den_smeha