Головна ідея моєї педагогіки проста та актуальна: в сучасній школі треба не просто давати учневі знання, а формувати в нього внутрішню потребу вчитися, навички дослідництва та здатність до самонавчання.
Я намагаюсь активно використовувати новітні методики і інформаційні технології на уроках та у позаурочний час. Це допомагає мені завжди звертати увагу не тільки на вивчення мовного матеріалу, але й на формування у учнів соціокультурної та стратегічної компетенції. Крім того, використання різноманітних методів допомагає мені організувати продуктивну роботу у змішаних класах з різним рівнем знань,умінь, інтересів, потреб.
Вся моя робота спрямована на розвиток комунікативної компетенції, пізнавальних інтересів учнів, допитливості, спостережливості, бажання вчитися і досягати успіхів; на розвиток творчої особистості школяра.
Я добре усвідомлюю, що висока освіченість учителя передбачає, окрім доброго знання свого фаху, оволодіння сучасною філософією освіти, використання сучасних інформаційних технологій, здатності до науково-експериментальної роботи. Саме тому я постійно займаюся самоосвітою та проходжу тренінги і стажування за кордоном.
В серпні 2009 р. по закінченні інтенсивниго курсу – тренінгу я отримала британську професійну міжнародно-визнану кваліфікацію Cambridge / RSA CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults), яка підтверджує практичне освоєння мною передових викладацьких технік і методичних підходів.
Майстер-клас 1
“Техніка перевірки розуміння учнями лексичних та граматичних одиниць”
Майстер-клас 2
“Different ways of presenting GRAMMAR”
Вчитель англійської мови ЛМВ №51 Зайченко Наталія Сергіївна взяла участь у Десятому всеукраїнському конкурсі «Вчитель – новатор» та стала лауреатом конкурсу.
Цей щорічний конкурс проводить компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки на виконання програми «Партнерство в навчанні».
Мета конкурсу — опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.
Для участі в конкурсі було необхідно від початку жовтня до кінця грудня 2013 року:
• пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу
• зареєструватись на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні»;
• заповнити профіль учасника та завантажити конкурсну роботу у форматі Шаблону.
На Десятий всеукраїнський конкурс «Вчитель–новатор» було подано 2932 роботи.
Згідно з вимогами конкурсу члени журі визначили десятьох призерів і відзначили 100 лауреатів.
Публікації
1.Абашина Н.С. Розвиток ключових життєвих компетенцій через метод проектів. Стаття в ліцейній збірці «Метод проектів» під ред. І. Г. Єрмакова.