Лінгвістична школа «AZURLINGUA”

Продовжуємо знайомство з Францією

Під час осінніх канікул 2012-2013 н.р. група учнів 6-9-х класів Ліцею міжнародних відносин №51 здійснила подорож до Франції, до Міжнародної лінгвістичної школи „Ecole AZURLINGUA” www.azurlingua.com www.bonjourdefrance.com, що знаходиться в місті Ніцца.
Ця навчальна поїздка була організована вчителем французької мови Ліцею Павловою Н.Л. з метою поглиблення та удосконалення лінгвістичної компетентності учнів з французької мови, ознайомлення з традиціями, культурною спадщиною іноземної країни та інтеграції українського суспільства до світової спільноти.

Nice 2012 (2) Nice 2012

Це вже стає доброю традицією – проводити канікули не лише заради відпочинку, але й заради пізнання культури та звичаїв країн, мови яких ми вивчаємо в нашому учбовому закладі. Тому цього разу ми здійснили навчальну поїздку саме до французької лінгвістичної школи. Навчання проходило в групах по 5-6 осіб, в залежності від рівня мовних здібностей учнів, який було виявлено після складання тестового та усного іспитів. Методи вивчення французької мови в цій школі базуються на прогресивній методиці, яку визнано „Спільноєвропейською програмою для вивчення мов”. Така програма дає можливість поетапно підвищувати рівень знань французької мови.

Заняття проходять у нестандартній формі в спеціалізованих кабінетах школи за принципами інтерактивної методики. Під час уроків застосовують аутинтичні документи, ситуативні завдання, роботу в групах та в парах, відео та аудіо матеріали, які стимулюють швидке засвоєння матеріалу, навіть у короткий строк.
Після закінчення курсу учні отримують свідоцтва із зазначеним рівнем знань мови і мають змогу повернутися до навчання вже на інший рівень курсу.

Nice automne12 115 Nice automne12 189

Як і в будь якому іноземному навчальному закладі, „Ecole AZURLINGUA” пропонує екскурсійні заклади після уроків. І кожен має можливість не тільки підвищити свій мовний рівень, але й ще ознайомитись із культурною спадщиною місцевості, де проходять заняття.
Екскурсії дають змогу зрозуміти, що Ніцца – це не тільки місто сонця і тепла, але й друга культурна столиця Франції. Лазурне узбережжя дуже багате на історичні пам’ятки та видатні місця. Група мала можливість відвідати музеї Марка Шагала, музей океанографії в Монако, музей сучасного мистецтва.

Nice automne12 114

Крім того, подорож мала не тільки культурний, а ще и пізнавальний характер, про що свідчать поїздки до кондитерської та до парфумерної фабрик в м. Ез.
Загальна стратегія навчання іноземних мов визначається потребами сучасного суспільства та рівнем розвитку лінгвістичних, психолого-педагогічних і суміжних наук. В їх основу покладено комунікативний підхід, який зумовлює практичну мету навчання й вивчення іноземних мов, а саме оволодіння іншомовним міжкультурним спілкуванням через формування і розвиток міжкультурної комунікативної компетенції. як спілкування як основа навчального процесу.
Стажування в лінгвістичній школі «Azurlingua» дозволяє вивчати іноземну мову, як скарбницю культури і соціокультурної інформації і як основний засіб міжкультурного спілкування.