Всесвітній День англійської мови (English Language Day)

24-28 квітня в Ліцеї міжнародних відносин № 51 пройшов тиждень англійської мови, присвячений  святкуванню Всесвітнього Дня англійської мови (English Language Day), який у світі відзначається 23 квітня. Дату для святкування Міжнародного дня англійської мови обрано в пам’ять про відомого англійського поета Вільяма Шекспіра, твори якого входять до числа найцінніших взірців літературної спадщини світу. Шекспір вважається одним із засновників літературної англійської мови. Завдяки широкому розповсюдженню англійської мови, багато шанувальників творчості Шекспіра читають його книги в оригіналі.

Уперше День англійської мови, як і дні інших офіційних мов ООН, вшанували в 2010 році з метою святкування багатомовності та культурного розмаїття, а також для сприяння рівноправному використанню усіх шести офіційних мов ООН.

Відомо, що англійська мова є найбільш уживаною на планеті, нею володіють 1,4 мільярдів людей. Знання цієї мови відкриває безліч коридорів до успішної кар’єри, вражаючих подорожей і нових знайомств із цікавими людьми.

Учні ліцею разом із учителями англійської мови підготували й провели багато цікавих тематичних уроків, конкурсів та вікторин. Наймолодші ліцеїсти, учні 1-А класу, разом із учителькою О.Москалець провели конкурс малюнків «Моя улюблена англійська літера» ( My favourite English letter). Учні 2-А класу поринули у світ вікторин і конкурсів через гру  In the world of quizzes ( учителі Н.Нестеренко, О.Москалець). Учнів 3-х класів чекала на уроці  учительки Н.Смілян рольова гра Let’s go shopping ( Ідемо за покупками). Учні 5-х класів підготували та провели конкурс кросвордів (уч. О.Фомічова), а також разом з учнями 6-х, 7-х та 8-х класів приймали участь у вікторинах та інтелектуальних іграх Famous English speaking people, Exploring English (уч. Н.Смілян), Funny English (уч. Л.Осташевська),  Who wants to become a millionaire (уч. О.Фомічова, Н.Нестеренко). Учні 8-А під керівництвом учительки О.Сушко презентували проєкт про відомих англійських поетів National British Poets. Учні 6Б класу разом з учителькою С.Байковою подорожували у світ англійських казок, читаючи твори О. Уальда ( A journey into the world of English fairy tales. Oscar Wilde. The Canterville Ghost.) На засіданні музичного клубу  English Music Club учні 8-х та 10-х класів разом з учителькою Я.Корницькою обговорили свої музичні вподобання та вивчали англійську мову за допомогою англомовних пісень сучасних виконавців. Справжні знавці англійської з 9-А класу та їх учителька О.Постоєнко святкували день народження Вільяма Шекспіра під час тематичного уроку Shakespeare. It is my birthday та дізналися багато цікавого про життя і творчість великого поета та драматурга.

Та головне – всі ліцеїсти ще раз довели, що вивчати англійську мову – це весело, цікаво та життєво необхідно.