Під час карантину – однією родиною.

Ми провели анкетування батьків Ліцею міжнародних відносин № 51, для того, щоб отримати зворотній зв’язок. Трохи бальзаму на душу від батьків:

1. “Якщо брати до уваги, що дистанційне навчання в такому обсязі по всім предметам, це перший досвід вчителів і учнів, то вважаю, що всі докладають максимум зусиль. Дуже вдячна вчителям за їх старання надати як можна більше матеріалів дітям. Дуже сподіваюсь, що діти по дорослому відносяться до навчання онлайн. Особисто я маю розмову кожен день зі своїм сином, стосовно відповідального ставлення до такого навчання. Велике дякую класному керівнику за дублювання матеріалів і побажань вчителів в групу батьків, так в нас є можливість контролювати процес навчання і виконання завдань. Результати такого навчання побачимо згодом. Я вважаю, що це гарний досвід для дітей..”;

2. “Все задовольняє. Більше того, порівнюючи з деякими європейськими країнами, Україна з її ставленням до процесу навчання в нових умовах, з її телеуроками, зокрема Ліцей 51 з його жвавим переключенням в он-лайн режим, з вимогливістю та увагою вчителів, вражають та викликають щирі захоплення та вдячність”;

3. “Во-первых, хочу отметить, что наш Ліцей № 51 сразу дал понять детям, что карантин – это не каникулы и одним их первых присоединился к дистанционному обучению. Ребенок получил задания по предметам и сроки их выполнения, были предоставлены ссылки на видео – уроки и видео материалы по разным предметам, начал осваивать обучающие платформы. Во- вторых, была предоставлена таблица с расписанием уроков и формой дистанционного обучения, что помогло ребенку самоорганизоваться и управлять своим временем. При этом были предоставлены формы связи с учителями: телефон,Viber, e-mail, Skype, Zoom. Т.е. ребенок не остается один на один с заданиями, а имеет возможность задать вопрос учителю и получить обратную связь. В третьих, самостоятельные работы проверяются и оцениваются учителями. Трудности у ребенка вначале возникали с организацией времени на учебу, материалов же для обучения есть предостаточно в интернете, было бы желание”.

Ми дякуємо батькам наших учнів за розуміння, допомогу в організації домашньо – дистанційного навчання з перших днів карантину. Пишаємось нашими вчителями, вони за розкладом проводять навчання – презентації, електронні підручники, опорні конспекти, посилання на сайти, електронні бібліотеки, тести, Zoom, Skype уроки. А потім всі тести, домашнє завдання треба перевірити. Важко. Ми бачимо свої недоліки, ми знаємо, що було б набагато краще мати свою більш потужну IT платформу для швидкого та оперативного реагування на “запит” часу в масштабі всього ліцею. Але вже “зареєстровано, запаролено”, рухаємося далі. Ми точно знаємо, що діти сумують за роботою в реальному, не віртуальному класі, сумують за вчителями “очі в очі”. А вчителі мріють про той день, коли вони зайдуть в клас, а там любі учні, маленькі та дорослі, різні, але найкращі у світі. Все буде добре!