Константинова Єлена Миколаївна

gb-flag1-ss

Konstantynova

 Світ досягнень завжди належить оптимістам !

  Award Konstantynova Понад 30 років я маю честь навчати молодь. Я вчу їх і навчаюсь з  ними. В моєму житті не так багато речей, яки є важливіше ніж вчительство. Вчитель  – це спосіб життя, професія великої відповідальності, викликів та радощів. Для мене завжди було і є радістю бачити, що учні стають особистостями, які перевершили все, що я коли-небудь робила.

Моє відношення до навчання полягає в тому, щоб учень продовжував навчатися навіть коли мене немає поруч, маючи на меті те, що критичне усвідомлювання стає засобом життя; коли учні стають розсудливими, чутливими громадянами, яки мають багато чого віддати суспільству.  Certificate Konstantynova

Я вірю, що мета навчання полягає в тому, щоб забезпечити учнів новою якістю розуміння і поведінки, які розкривають їх потенціал і  створюють нову генерацію інформованих і зацікавлених громадян. Забезпечення такого процесу навчання більш вимогливе і складне, ніж просте «викладання матеріалу». Я намагаюсь, щоб учні мислили критично і творчо.

Разом з учнями ми робимо багато творчої роботи. Творчість можна характеризувати як вид навчального процесу, де вчитель і учень є одним цілим.

 

 

Ukaz Konstantynova Заслужений вчитель України

  • Заступник  директора з науково-методичної роботи з іноземних мов Ліцею міжнародних відносин № 51 з 1985р. по 2003р. Зараз - вчитель англійської мови.
  • Керує методичним центром шкіл з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва, веде постійно діючий семінар-практикум вчителів англійської мови, майстер-класи.Gramota Konstantynova
  • Співавтор програми для шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.
  • Член Національної комісії України в справах ЮНЕСКО.
  •  Голова Координаційної ради проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО України.
  • У 2003р. Американський Біографічний Інститут та Центр Системних Проектів присвоїв О. Константиновій звання „Жінка досягнень” за значні досягнення в підготовці учнів та зміцнення дружніх відносин між українськими і американськими учнями.

 

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО

 

Публікації

1. Підручники з країнознавства для 10 та 11 класів для спеціалізованих середніх загальноосвітніх шкіл з поглибленим вивченням англійської мови  “Знайомтесь: Велика Британія” та “Знайомтесь: США”. Авторський колектив ліцею міжнародних відносин № 51: Є.М. Константинова Є.Ф. Вигран, С.К. Гербова, Л.Л. Володіна, І.Л. Крупська, С.І. Теленкова.

Готується до публікації друге, перероблене, видання підручників з країнознавства англомовних країн “ Meet Great Britain”, “Meet the USA”.

2.  Н.В. Нестеренко, О.М.  Константинова. Гра “Брейн-Ринг”, як стимуляція мовленнєвої    діяльності учнів. Газета «English».      

3. Константинова О.М. .Навчання з задоволенням (Метод проектів при вивченні іноземних мов як засіб розвитку творчої особистості.) Стаття в ліцейній збірці  «Метод проектів» під ред. І. Г. Єрмакова.

4. О.М. Константинова, В.С. Огородник.  Навчаємось толерантності та культурі  миру. Стаття в ліцейній збірці  «Метод проектів» під ред. І. Г. Єрмакова

5. Константинова О.М. Проект ЮНЕСКО “Великий Волзький річковий Шлях – об’єднання трьох морів  ( Балтійського, Чорного, Каспійського) з метою освіти для сталого розвитку і збереження Всесвітньої спадщини за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій” – платформа для розширення  міжкультурного діалогу. Стаття в ліцейній збірці  «Метод проектів» під ред. І. Г. Єрмакова.

6. Константинова О.М. Участь у проекті асоційованих шкіл ЮНЕСКО – платформа для міжкультурного діалогу. Стаття в ліцейній збірці  «Метод проектів» під ред. І. Г. Єрмакова

  7.  Вчителі английської мови Константинова О.М., Байкова С.Ю., Воловик Т.А.,. взяли участь у проекті за сприяння Київського міського голови (керівник проекту Журавський В.С.) по створенню Київського піддручника “Dive into English”.

8. І.В. Дубко, Є.М. Константинова. Діалог культур. “Lingua ua”(„Нова Європейська газета”)