Архів за Березень, 2020

Дистанційне навчання

unnamed

У різноманітності – еволюційний шлях до результативності.

Час звітувати про тиждень дистанційного навчання, яке організовано вчителями Ліцею міжнародних відносин № 51. Звісно, звичний формат навчання ми усі вимушені були оперативно змінювати. Але вчителі нашого Ліцею швидко зорієнтувалися, карантинний березневий тиждень були на зв’язку з учнями у форматі on- line, а класні керівники спілкувалися ще й з батьками.

Стисло про те, які платформи та інформаційно комунікативні інструменти використовували вчителі Ліцею міжнародних відносин №51:

1. Для повідомлення ресурсу, який треба відкрити, вивчити, виконати, про час та механізм приєднання до відео-конференції – Viber, Skype.

2. У чатах надавали рекомендації для вивчення нової теми, перегляд навчальних відео на YouTube, відкриті уроки, які транслюються на каналах TV (Рада,  ТРК «Київ»);

3. Для створення тестових завдань та виконання тестів – авторські розробки занять Бойко М.В. на основі програми MOODLE, сайти “На Урок”, EdEra;

4. Для організації відео – конференцій та консультацій – Zoom.us, Goodle Classroom, Skype тощо.

5. Вчителі іноземних мов англійської, німецької та французької, використовували специфічні ресурси: osvita.ua, classtime.com, learnenglish.britishcouncil.org.

Під час канікул вчителі вивчали сучасні платформи, сайти, інструменти – все, за допомогою чого ми почнемо з понеділка нову чверть, в оновленому дистанційному форматі.

Адміністрація та вчителі Ліцею міжнародних відносин № 51 отримали знання під час участі у Конференції з тематикою «Інтернет-ресурси у навчальному процесі», вебінарах «Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять», «Створення онлайнового освітнього середовища під час карантинних заходів» на сайті освітнього проекту «На урок» https://naurok.com.ua, дистанційно пройшли навчання на освітній платформі Міністерства цифрової трансформації України:  Освітній серіал (6 серій) для вчителів про навчання на карантині з інформацією, як організувати комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, про такі сервіси, як-от Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші. https://osvita.diia.gov.ua


Це стисло. Дякуємо за увагу!!!
До уваги батьків майбутніх першокласників!

unnamed Згідно наказу Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації № 64 від 18.03.2020 р. ми розпочнемо прийом заяв до перших класів після закінчення карантину. Це зроблено задля вашого максимального комфорту. Сьогодні важливо утримуватися від виходу на вулицю.
Залишайтеся вдома. Будьте здорові!


До уваги учнів та батьків!

Шановні учні, батьки!

Сьогодні день напередодні канікул, завершилась третя чверть 2019-2020 навчального року. У зв’язку з призупиненням занять відбувся перехід на дистанційні форми навчання. Після введення системи семестрового навчання оцінки за чверть не виставляються, діти отримують тематичні оцінки. Просимо забезпечити максимальний режим карантину для учнів, проводити бесіди про необхідність дотримання правил особистої гігієни з надією, що всі ці заходи дозволять нам мінімізувати вплив коронавірусу COVID19. Залишайтеся вдома! Ми піклуємося про вас.

Будьте здорові! Бережіть себе!

Адміністрація.Адміністрація Ліцею припиняє особисті прийоми громадян для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020  року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та пункту 19 протоколу від 10 березня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 16 березня 2020 року адміністрацією Ліцею міжнародних відносин № 51 призупиняється проведення особистих прийомів громадян.

Пропонуємо надсилати ваші звернення на офіційну електронну адресу: irl51_kiev@ukr.netОрганізаця навчання під час призупинення освітнього процесу у Ліцеї

На виконання листа ДОН від 11.03.2020 № 063-1540 “Про організацію навчання в закладах загальної середньої освіти у період призупинення освітнього процесу”   надаємо інформацію щодо форм організації навчання учнів під час призупинення занять у Ліцеї:

Сайти, які використовуються Домашнє завдання на узагальнення теми
Початкова школа:

англійська мова www.faftonlinepractice.com,

Для формування навичок та удосконалення техніки читання та обчислень учням пропонуються завдання з безкоштовних онлайнових платформ https://learning.ua/,  https://learningapps.org/,  інтерактивні навчальні комп’ютерні вправи  на сайті http://www.samouchka.com.ua/ukr

створені Viber – групи зі своїми учнями, в яких діти отримали завдання та будуть здійснюватися консультації та перевірки.
Українська мова, українська література, зарубіжна література:

urok.ippo.kubg.edu.ua

через Viber – групи зі своїми учнями

та електронні адреси педагогів

через Viber – групи зі своїми учнями

та електронні адреси педагогів

Англійська мова:

Macmillanukraine.com

https://osvita.ua/tests/answers

https://learnenglish.britishcouncil.org/grammar/intermediate-to-upper-intermediate

https://www.youtube.com/watch?v=yv9DpXMPW_o

https://en.islcollective.com/video-lessons/sport-vocabulary

Focus

Unit 6, ком.ситуації

Upstream

Unit 4, ком.ситуації

Get 200

Unit 5

листи другу

Unit 8, ситуація, лист
Французька мова:

www.lepointdufle.net

https://fr.islcollective/com

через електронні адреси вчителів
Історія, правознавство:

платформа  Quizlet.com, модулі

через Viber-профілі по класах.
Математика, інформатика фізика:
Сервер завдань з інформатики (автор дистанційних курсів Бойко Михайло Валерійович) 176.38.56.73

(часи роботи серверу з 9.00 – 21.00);

Завдання на період карантину з інформатики 5-11 класи

Mатематика для 5, 6, 7, 8, 9 класів

https://disted.edu.vn.ua/,

http://uklasi.com.ua/

https://www.youtube.com/watch?v=4o2nMBGmmGs&list=PLBoNQWTfdR3iEmM8cIcueNcDa-pya63S6

urok.ippo.kubg.edu.ua

через Viber-профілі по класах.
Природознавство, біологія,географія,хімія:

urok.ippo.kubg.edu.ua

через Viber-профілі по класах.