Вітаємо і пишаємось!

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у м. Києві щороку проводиться III (міський) етап Всеукраїнських та відкритих міських учнівських олімпіад із базових дисциплін.

Додаток
до наказу Головного управління освіти і науки
                                                     виконавчого органу Київської міської ради
                                                     (Київської міської державної адміністрації)
                                              від “___19_” ___02____2010 р. №__28____

 

Переможці ІІІ (міського) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

2009/10 навчального року

  

Диплом  І  ступеня

  клас

 1.  Ткаченко Валерія Анатоліївна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

2.  Федяєва Анна Олександрівна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

11 клас

1.  Дідківська Марія Юріївна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

2.  Рухадзе Ліле Тамазівна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

 

Диплом  ІІ  ступеня

 9 клас

 1.  Іванчева Юлія Павлівна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51   Печерського району

2.  Потіха Карина Вікторівна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51    Печерського району

11 клас

1. Біла Марія Сергіївна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

2. Клиновська  Катерина  Валентинівна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

 

Диплом ІІІ ступеня

 9  клас 

  1. Грибов Лев Якович, учень ліцею  міжнародних відносин № 51 Печерського району

     2. Зацепіна Анна Антонівна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

      3.  Корнійченко Анна Олегівна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського район

     4. Погорєлов  Ростислав  Вадимович, учень ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

      5.Свірська Анастасія Сергіївна, учениця ліцею  міжнародних відносин № 51 Печерського району

      6. Шклярчук Анатолій Ігорович, учень ліцею  міжнародних відносин № 51 Печерського району

11 клас 

  1.   Тріпатхі Ашвіні, учень ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

 

 

Додаток
до наказу Головного управління освіти і науки
                                                     виконавчого органу Київської міської ради
                                                     (Київської міської державної адміністрації)
від “__1__” ______03________ 2010 р. № __40___

  

Переможці ІІІ (міського) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

2009/10 навчального року

Диплом ІІІ ступеня

8 клас

    1.   Ващенко Катерина Глібівна, учениця 8 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

   2.   Зарубінська Ольга Олегівна, учениця 8 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

    3. Рева Сергій Сергійович, учень 8 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

9 клас

  1. Бут Анастасія Максимівна, учениця 9 класу ліцею Міжнародних відносин № 51 Печерського району

 

 

Додаток
до наказу Головного управління освіти і науки
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від “__1__” ______03___ 2010 р. № ___41__

 

 Переможці ІІІ (міського) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

2009/10 навчального року

 

Диплом ІІ ступеня

8 клас

  1. Лукашенко Валерія Євгеніївна, учениця 8 класу ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

 

 

Додаток 1
до наказу Головного управління освіти і науки
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від “_19___” _лютого__ 2010 р.  №   _29__

 

Переможці ІІІ (міського) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

у 2009/10 навчальному році

 

Диплом ІІ ступеня

8 клас

  1. Лукашенко Валерія Євгеніївна, учениця 8 класу  ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського  району

 

Диплом ІІІ ступеня

8 клас

  1. Боцко Максим Вікторович, учень 8 класу ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського  району

      2.Міцкан Олена Андріївна, учениця 8 класу ліцею міжнародних відносин  № 51 Печерського  району

 

 

Переможці ІІІ (міського) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з української мови і літератури

2009/10  навчального року

 

Диплом ІІІ ступеня

 1. Ващенко Катерина Глібівна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

2. Остапчук Антоніна Юріївна, учениця ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

 

 

Перший заступник начальника                                                  Г. Руденко

 

 

Ми пишаємось нашими переможцями !!!

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

від 21.12.2009                                                                          № 1151
 Про внесення змін до Положення
про державну підсумкову атестацію
учнів (вихованців) у системі
загальної середньої освіти

 8.7. Учасники міжнародних предметних олімпіад та турнірів,  конкурсів, переможці III та учасники IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад звільняються від атестації з предметів, з яких вони стали переможцями (у відповідних випускних класах). У додаток до свідоцтва про базову загальну середню освіту або атестата про повну загальну середню освіту виставляються річний та атестаційний бали з цих предметів – 12 балів.