ВІТАЄМО!

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови
у 2015-16 навчальному році

3/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю) Клас

Місце      і

Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня

11 клас

1 Корнейчук Катерина Олександрівна 11А I Постоєнко Оксана Геннадіївна
2 Криніна Олена Віталіївна 11А II Постоєнко Оксана Геннадіївна
3 Малетич Марія Михайлівна 11Б II Постоєнко Оксана Геннадіївна
4 Ісоєва Мар”ям Назурлоївна 11Б II Постоєнко Оксана Геннадіївна
5 Шлепакова Поліна Дмитрівна 11Б II Нестеренко Наталія Вікторівна
6 Василенко Анастасія Сергіївна 11А III Нестеренко Наталія Вікторівна
7 Радова Марія Денисівна 11A III Постоєнко Оксана Геннадіївна
8 Друзенко Таісія Геннадіївна 11Б III Постоєнко Оксана Геннадіївна

10 клас

1 Сметаніна Софія Андріївна 10A I Воловик Тетяна Анатоліївна
2 Самсоненко Олександра Дмитрівна 10А II Торутько Ольга Олексіївна
3 Лагода Катерина Олександрівна 10 Б II Торутько Ольга Олексіївна
4 Рибак Лев Костянтинович 10Б ІІ Корницька Яна Олександрівна
5 Cорокіна Лада Артемівна 10 A ІІI Зайченко Наталія Сергіївна
6 Новак Тетяна В’ячеславівна 10 Б III Торутько Ольга Олексіївна
7 Грибченко Михайло Романович 10 А III Зайченко Наталія Сергіївна
8 Прудніков Данило Юрійович 10 Б ІІI Воловик Тетяна Анатоліївна
9 Барінов Антон Андрійович 10 Б III Воловик Тетяна Анатоліївна
10 Шевченко Арсеній Павлович 10Б ІІІ Воловик Тетяна Анатоліївна

9 клас

1. Рагулін Федір Павлович 9-А I Корницька Яна Олександрівна
2. Гаврилова Ксенія Олексіївна 9-Б II Корницька Яна Олександрівна
3. Твердохлеб Олеся Олегівна 9-Б IIІ Константинова Олена Миколаївна
4. Снежко Дарія Юріівна 9-Б IIІ Корницька Яна Олександрівна
5. Адамантис Максим Володимирович 9-Б IIІ Константинова Олена Миколаївна
6. Бачинський Михайло Яремович 9-Б IIІ Корницька Яна Олександрівна
7. Тасуєв Умар Юсупович 9-В IIІ Константинова Олена Миколаївна

8 клас

1. Макеєва Єлизавета Юріївна 8A I Нестеренко Наталія Вікторівна
2. Шкульская Софія І Нестеренко Наталія Вікторівна
3. Кратко Ян Євгенійович I Постоєнко Оксана Геннадіївна
4. Скибенко Вероніка Андріївна I Постоєнко Оксана Геннадіївна
5. Жукова Марія Михайлівна І Фомічова Олена Степанівна
6. Пєтрова Олександра Андріївна І Постоєнко Оксана Геннадіївна
7. Хрущакова Стелла Костянтинівна I Зайченко Наталія Сергіївна
8. Грималюк Артур Дмитрович II Постоєнко Оксана Геннадіївна
9. Жук Никита Ігорович ІІ Нестеренко Наталія Вікторівна
10. Постоєнко Марія Олексіївна II Нестеренко Наталія Вікторівна
11. Шкраб Анастасія Костянтинівна ІІ Нестеренко Наталія Вікторівна
12. Кармазін Володимир Андрійович II Постоєнко Оксана Геннадіївна
13. Налєскін Станіслав Сергійович Постоєнко Оксана Геннадіївна
14. Слєпова Анна Олександрівна ІІ Нестеренко Наталія Вікторівна
15. Мельник Антон Володимирович IIІ Нестеренко Наталія Вікторівна
16. Білогрива Софія Романівна IIІ Фомічова Олена Степанівна
17. Опанасюк Володимир Дмитрович IІІ Постоєнко Оксана Геннадіївна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з німецької мови
у 2015-16 навчальному році

3/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя, який підготував учня
1 Кондратова Анна Костянтинівна 9 Щегорцова Валентина Федорівна
2 Євенко Юрій Юрійович 9 II Щегорцова Валентина Федорівна
3 Холодов Дмитро Віталійович 9 IIІ Щегорцова Валентина Федорівна
4 Сокольська Олександра Русланівна 9 IIІ Щегорцова Валентина Федорівна
5 Мартинюк Данило Ігорович 9 IIІ Щегорцова Валентина Федорівна