Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

Головне управління освіти і науки

Н А К А З

від «  _05__» ___03___ 2012 р.               м. Київ                           № __77___

Про підсумки проведення ІІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови у 2011/12 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 17.11.2011 № 318/20056, та на виконання наказу Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.12.2011 № 260 «Про проведення ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011/12 навчальному році»

Н А К А З У Ю:

  1. Нагородити дипломами Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які стали переможцями (посіли перші, другі та треті місця) у ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови  (додаток).
  2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головного управління освіти і науки Руденко Г.В.

Начальник В.Горюнова

Додаток

до наказу Головного управління освіти і науки

виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

від «  _05__» ___03___ 2012 р. №___77___

Переможці ІІІ (міського) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

2011/12 навчального року

Диплом І ступеня

9 клас

  1. Жубржицька Аліса Олександрівна, учениця 9 класу Ліцею міжнародних  відносин № 51 Печерського району
  2. Ліщина Ніна Сергіївна, учениця 9 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  3. Шевченко-Масна Марія Павлівна, учениця 9 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

10 клас

  1. Василенко Елеонора Едуардівна, учениця 10 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  2. Ващенко Катерина Глібівна, учениця 10 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  3. Зарубінська Ольга Олегівна, учениця 10 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  4. Зубрицька Вероніка Олексіївна, учениця 10 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

11 клас

  1. Шклярук Анатолій Ігорович, учень 11 класу Ліцею міжнародних відносин  № 51 Печерського району

Диплом ІІ ступеня

9 клас

  1. Безгубенко Богдан Андрійович, учень 9 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  2. Кришка Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  3. Рутковська Ольга Костянтинівна, учениця 9 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  4. Федорук Марія Андріївна, учениця 9 класу Ліцею міжнародних  відносин   № 51 Печерського району
  5. Язиков Владислав Олексійович, учень 9 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

10 клас

  1. Дибан Інна Юріївна, учениця 10 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

11 клас

  1. Комаров Костянтин Андрійович, учень 11 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  2. Мартинчук Олексій Олександрович, учень 11 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  3. Погорєлов Ростислав Вадимович, учень 11 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  4. Потіха Каріна Вікторівна, учениця 11 класу Ліцею міжнародних  відносин  № 51 Печерського району
  5. Ткаченко Валерія Анатоліївна, учениця 11 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  6. Федяєва Ганна Олександрівна, учениця 11 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

Диплом ІІІ ступеня

9 клас

  1. Григораш Анастасія Валеріївна, учениця 9 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

10 клас

  1. Міцкан Олена Андріївна, учениця 10 класу Ліцею  міжнародних  відносин  № 51 Печерського району

11 клас

  1. Гриб Аліна Юріївна, учениця 11 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  2. Зайцева Катерина Юріївна, учениця 11 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  3. Іванчова Юлія Павлівна, учениця 11 класу  Ліцею  міжнародних  відносин  № 51 Печерського району
  4. Свірська Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району
  5. Сібірцева Марія Сергіївна, учениця 11 класу Ліцею міжнародних відносин № 51 Печерського району

Заступник начальника                                                                 Г. Руденко