Архів за Вересень, 2018

Олімпійський тиждень

Навчальний рік почався з веселих спортивних свят.
Учні Ліцею міжнародних відносин 51 брали участь у Всеукраїнському Олімпійському уроці на Оболонській набережній 1 вересня.
Вони були на Хрещатику серед учасників спортивного заходу Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 8 та 9 вересня.

У ліцеї 13 вересня започаткована нова традиція – проведення заходу «Олімпійський ранок» у формі флешмобу. Наші учні, спортивні зірки, презентували свої спортивні досягнення, налаштовуючи на енергійність та позитив. Вчителями фізичної культури проведено вікторини для учнів 6-11х класів на Олімпійську тематику.
Підсумком Олімпійського тижня у ліцеї стали «Веселі старти» для учнів 5-х класів.
Родзинка заходу – виступ від учениць 7 класів, гімнасток Школи Дерюгіної.

Дякуємо всіх за участь, дорогі наші учні.
Ви – гордість нашого Ліцею!Перший дзвоник у колі друзів

Наш Ліцей і барвистий садочок,

І алея берізок струнких!

Здрастуй, здрастуй, наш рідний куточок,

Найдорожчий ти нам за усіх!

У Ліцеї новий навчальний рік розпочався урочистим святом «Перший дзвоник у колі друзів». Свято пройшло весело, позитивно, панувала тепла, радісна атмосфера. У гості завітали Королева Знань, Науковий Секретар та Фея грамотності, які дали настанови маленьким першокласникам на старті подорожі по океаном знань. У подарунок від казкових героїв було передано штурвали, а від найстарших, найдосвідченіших учнів нашого Ліцею 11-класників – компаси та навігаційні карти із порадами. Найголовніша з яких: «Берегти традиції своєї родини, Ліцею та рідної України».
Ну що ж, у добру путь навчального 2018-2019 року!