Архів за Травень, 2018

День Європи

Щорічно з 2003 року у травні в ліцеї відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Цього року ліцеїсти зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави..

Для ознайомлення ліцеїстів з європейськими цінностями та структурою Європейського Союзу вчителі іноземних мов провели освітній марафон «Відкрий Європу для себе». У Клубі ЮНЕСКО ліцею відбувся круглий стіл для учнів 10-х класів «Україна серед держав Європи»
Учням середньої школи була представлена презентація проекту європейського співтовариства «eTwinning» з метою залучення більшої кількості учасників до цього міжнародного проекту та інтеграції в європейський освітній простір.
У рамках проекту «Україна – Польща: співробітництво в освіті» , починаючи з 2013 року, відбуваються подорожі українських ліцеїстів до Польщі та зустрічі з польськими учителями та учнями в Україні. У День Європи ми отримали привітання від наших польських друзів та запрошення на відпочинок у літньому мовному таборі м. Легіоново, що знаходиться поблизу Варшави, де діти будуть вивчати дві мови: польську та англійську.
У День Європи була підписана угода про співпрацю ще з однією європейською школою – Вищою школою торгівлі, послуг та ремесел м. Табор (Чеська Республіка) та розроблена програма культурного обміну делегаціями вчителів та учнів. Згідно з цією програмою учні та вчителі ліцею у червні 2018 року відвідають Чехію, будуть вивчати чеську мову та ознайомлюватися з культурною спадщиною цієї країни.
Робота в міжнародних європейських проектах – пріоритетна ланка у діяльності ліцею. Вона сприяє формуванню в учнів громадянських, соціокультурних та комунікативних компетенцій.



Святкуємо День Європи з eTwinning

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, яка започаткована у 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл.
Учителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.
Проект eTwinning підвищує ступінь відкритості до Європи, надає учням можливість знайомитися з культурою та традиціями інших європейських країн, розвивати інтелектуальний діалог за допомогою різних іноземних мов.

У цьому році учні 5-х, 6-х та 8-х класів ліцею під керівництвом учителів англійської мови Зайченко Н.С. та Постоєнко О.Г. відзначають День Європи завершенням роботи над проектом Global News Magazine у рамках програми eTwinning. Цей проект був спрямований на створення глобального європейського журналу новин з таких тем, як здоров’я, книги, тварини, спорт, історичні місця тощо.
Завдяки роботі в проекті Global News Magazine учні відчули себе частиною європейської спільноти, підвищили мотивацію до навчання, отримали задоволення від спільної творчості, покращили знання англійської мови та навички використання інформаційно-комунікативних технологій. А найголовніше – познайомились з культурами інших країн через безпосереднє живе спілкування з однолітками та більше усвідомили свою європейську ідентичність.



День вишиванки

Свято вишиванки покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
У Ліцеї міжнародних відносин № 51 залюбки підтримують цю міжнародну традицію.
Це свято закликає усю Україну в цей день одягнути вишиванку на знак єдності.
Це прекрасно!



Міжнародний День світла

16 травня все прогресивне людство відзначає Міжнародний День світла.
Цей день є глобальною ініціативою ЮНЕСКО, що визнає велику роль світла в розвитку науки, культури, мистецтва, освіти, а також у таких галузях, як медицина, комунікації, енергетика. Заходи, які проходять в різних країнах до цього дня, підкреслюють значимість науки й техніки в досягненні цілей сталого розвитку, встановлених ООН на період до 2030 року.

У рамках Міжнародного Дня світла в Ліцеї міжнародних відносин №51 пройшов кейс урок «Сонце – це наше все!» для учнів 10-х класів. Провела урок Власюк О. В., вчитель географії та біології ліцею.

.



Перспективи підприємництва

З метою профорієнтації старшокласників
у Ліцеї міжнародних відносин №51
відбулися зустрічі з професіоналами у сфері бізнесу, практичної психології, інформаційних технологій (інфографіка, графічний дизайн) у рамках соціального проекту «Школа героїв».
Вони були проведені у формі бесіди, де учням надані ключові поради при виборі окремих професій.

Зокрема, під час зустрічі з теми «Перспективи підприємництва», яку провів голова громадської організації «Союз захисту підприємництва» Доротич С. І., учні почули автобіографічну історію успішної людини, що важливо для формування мотивації до навчання.
Разом із старшокласниками було акцентовано увагу на критеріях успіху – це комунікабельність, самостійність, прагнення до саморозвитку та позитивний настрій.