Архів за Квітень, 2017

Вітаємо!

Іван Переверзєв, учень 10-Б класу Ліцею міжнародних відносин № 51 м. Києва, Лідер учнівського самоврядування, брав участь у районному фестивалі авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців, який відбувся 10 квітня 2017 року.
Журі визначило найкращих виконавців, які вразили змістом пісень, мелодикою, щирістю, харизмою виконання, рівнем майстерності.

Іван Переверзєв співав англійською мовою авторську пісню LIVE IN VAIN (ЖИТТЯ В МЕТУШНІ) та виборов Гран-прі фестивалю. З Іваном співала Даша Коцюба, це був дійсно гарний дует талановитих виконавців.
27 квітня Іван Переверзєв взяв участь у міському конкурсі авторської пісні, на якому знов переміг всіх та виборов Гран-Прі.

Вітаємо!!!Кришталевий каштан 2017

ВІРИШ?
Можливо, це є суттю і твого життя. Суттю, не позбавленою сенсу.
ВІРИШ?
Якщо тільки знати, що твоє і’мя – Хтось, хто Чекає.
ВІРИШ?
Якщо повірити, що, крім тебе, чекає ще хтось. Якщо ті, хто чекають, дійсно є
.
Юрій Іздрик.

Театральний колектив «Студія 5.1» Ліцею міжнародних відносин № 51 24 квітня 2017 року брав участь у традиційному районному фестивалі театрально-драматичних колективів
«Кришталевий каштан 2017» з виставою «Уламки подиху».
Актори Театру – учні Ліцею Софія Білогрива, Олександра Петрова, Марія Жукова, Дарія Пузанова, Марго Жовтобрюх, Євген Литвиненко, Станіслав Налєскин, Денис Зеліков, Герман Чекурда та Олексій Вахліовський.
Режисер вистави – Валерія Демченко, відео – Ассаул Віра Євгенівна.

Дякуємо ТЕАТРУ «СТУДІЯ 5.1» за найдивнішу виставу – дивилися на одному диханні.ВІТАЄМО!

Happy Birthday!

Шановна Світлано Михайлівно!

0001

Від імені колективу Ліцею міжнародних відносин 51, батьків та учнів вітаємо Вас, чудову людину, талановитого керівника й чарівну жінку,
з Днем народження!

Вітаючи з цим світлим й сонячним днем, бажаємо Вам невичерпаних сил та необмеженої наснаги у Вашій благородній справі!
Бажаємо  добра й тепла у Вашому серці!
Бажаємо міцного здоров’я, нових творчих здобутків і особистого успіху!
Любові, добробуту та злагоди в родині!

Ми щиро вдячні і високо цінуємо все, що  Ви робите для нашого Ліцею, дітей та їхніх родин.

Колектив, батьки та учні Ліцею міжнародних відносин 51Міжнародний форум

10 квітня в Ліцеї міжнародних відносин №51 м. Києва було проведено Міжнародний форум асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Європа та Азія в діалозі культур. Уроки життя від Конфуція» в рамках десятиріччя зближення культур (2013 – 2022 рр.), оголошеного Генеральною Асамблеєю ООН (A/RES/67/104).

Мета заходу - формування полікультурних компетенцій учнів в умовах глобалізованого світу, залучення молоді до вивчення культури КНР та спадщини видатного китайського філософа Конфуція, формування відповідального ставлення до життя сучасного суспільства.

Програма Форуму

Міжнародний форум відбувся за участю делегації з Польщі, представників посольств КНР та Королівства Бельгія в Україні, Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, Інституту Конфуція при Київському національному університеті ім.Т. Шевченка. Читати далі… »Всесвітній день здоров’я

До Всесвітнього дня здоров’я в центрі Києва влаштували руханку.
На оглядовому майданчику в Маріїнському парку зібралися охочі разом зробити ранкові вправи.
На руханку завітали школярі, студенти, представники різних міністерств, пенсіонери, кадети військових закладів і навіть військові.
Загалом зарядка, яку проводила відомий фітнес-тренер Аніта Луценко, тривала 20 хвилин.

Захід було проведено з метою привернення уваги громадськості до здорового способу життя та мотивування українців більше рухатися і активно відпочивати.
Учні 5-А класу Ліцею міжнародних відносин №51 та вчителі Жигалюк О.Є та Зайченко Н.С. своїм прикладом нагадали співвітчизникам, що здоровий спосіб життя — це легко і не вимагає багато зусиль і часу!