Архів за Березень, 2017

КВН юних пожежників

22 березня команда “Вогники” Ліцею міжнародних відносин № 51 брала участь у районному фестивалі команд веселих та найкмітливіших юних пожежників ім. Л.П. Телятнікова “Хай буде безпечно у кожній оселі“.

Дякуємо за гарний виступ учнів 7 Б класу та класного керівника Осташевську Л.Р.Толока у Маріїнському парку

18 березня 2017 року учні Ліцею міжнародних відносин № 51 брали участь у конкурсі
“Найкраща ідея створення лави для відпочинку”
у Маріїнському парку.

.


Весняна толока

16, 17,18 березня у Ліцеї міжнародних відносин № 51 проводилась весняна толока:
працівники Ліцею та учні здійснювали прибирання територій, упорядковували квітники.

Всім учасникам  - ДЯКУЄМО!

Закликаємо всіх до участі в толоці. Працювати можна в будь-який день.“Слово, якому звучати вічно!”

.

“Слово, якому звучати вічно!” – за цією темою відбулись Шевченківські читання у Ліцеї міжнародних відносин № 51Шевченкова ВЕСНА

9 березня 2017 року, у день 203 річниці від дня народження Тараса Шевченка, у Ліцеї міжнародних відносин № 51 стартував щорічний проект
«Шевченкова весна».
9-те березня стало для українців найсвятішим весняним святом: у цей день народився духовний національний пророк

Тарас Григорович Шевченко!

Якраз до цієї величної дати педагогічний й учнівський колективи Ліцею міжнародних відносин №51 провели ряд заходів, присвячених Кобзарю: відбулися відкриті уроки на тему: «Слово, якому вічно жити» та «Тема жіночої долі у творчості Т.Г.Шевченка», виставки, читання уривків з поетичних та прозових творів поета і художника, переглянуто відеофільми “Печерськ Тараса Шевченка” та «Заповіт».

До знаменної дати колектив одержав, як дарунки, знакові твори: шевченкознавець Сергій Гальченко, заступник директора з наукової та видавницької діяльності інституту літератури Інституту імені Т.Шевченка, виконавчий директор громадської організації “Всеукраїнська асоціація музеїв”,  подарував шеститомну “Шевченківську енциклопедію“, а професор педагогічного університету імені М.Драгоманова, письменник Віктор Жадько, свої видання: “Ідемо за Шевченком”, “Шевченків ВІльно” та упорядковану ним “Енциклопедію “Черкащина“, де зібрано матеріали про життя і творчість Тараса Григоровича Шевченка.