Архів за Лютий, 2015

Пишаємось!

Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

.

ПІБ учня

Місце

Вчитель

9 клас

  1. 1.
Самсоненко Олександра Дмитрівна

II

Торутько О.О.
  1. 2.
Барінов Антон Андрійович

II

Воловик Т.А.
  1. 3.
Сметаніна Софія Андріївна

II

Воловик Т.А.
  1. 4.
Рибак Лев Костянтинович

ІІІ

Корницька Я.О.
  1. 5.
Сорокіна Лада Артемівна

ІІІ

Корницька Я.О.
  1. 6.
Харченко  Олександра Миколаївна

ІІІ

Торутько О.О.
  1. 7.
Злочевська Анна Миколаївна

ІІІ

Торутько О.О.
  1. 8.
Шевцов Владислав Дмитрович

ІІІ

Корницька Я.О.
  1. 9.
Карайко Дар”я Олександрівна

ІІІ

Торутько О.О.

10.

Галька Анастасія Олександрівна

ІІІ

Корницька Я.О.

11.

Якобсон Валерія Ростиславівна

ІІІ

Торутько О.О.

10 клас

  1. 1.
Малетич Марія Михайлівна І Постоєнко О.Г.
Константинова О.М.
  1. 2.
Шлепакова Поліна Дмитрівна І Нестеренко Н.В.
Вигран О.Ф.
  1. 3.
Криніна Олена Віталіївна

І

Постоєнко О.Г.
Константинова О.М.
  1. 4.
Друзенко Таісія Геннадіївна

І

Постоєнко О.Г.
Константинова О.М.
  1. 5.
Ісоєва Мар’ям Назурлоївна

II

Постоєнко О.Г.
Константинова О.М.
  1. 6.
Ковтюх Ірина Юріївна

II

Постоєнко О.Г.
Константинова О.М.
  1. 7.
Оруджева  Галина  Андріївна

II

Нестеренко Н.В.
Вигран О.Ф.
  1. 8.
Трубка Анна Костянтинівна

ІІІ

Постоєнко О.Г.
11клас
  1. 1.
Гонтар Діана Сергіївна I Воловик Т.А.
Вигран О.Ф.
  1. 2.
Туча Олександра Сергіївна

II

Воловик Т.А.
Вигран О.Ф..
  1. 3.
Лісовська Алла Владиславівна

II

Воловик Т.А.
ЗайченкоН.С.
  1. 4.
Кізюн Олена Юріївна

II

Воловик Т.А.
Вигран О.Ф.
  1. 5.
Волохов Олександр Ігорович

II

Воловик Т.А.
Вигран О.Ф..
  1. 6.
Кадиров Володимир Владиславович

II

Воловик Т.А.
Вигран О.Ф..
  1. 7.
Мезенцева Анастасія Андріївна

II

Воловик Т.А.
Вигран О.Ф.
  1. 8.
Базилевська Анастасія Борисівна

II

Сушко О.О.
ЗайченкоН.С.
  1. 9.
Ліщина Марія Андріївна

ІІІ

Воловик Т.А.
Вигран О.Ф.

10.

Корольова Ольга  Олександрівна

ІІІ

Воловик Т.А.
Вигран О.Ф.


Модель ООН

.
20 лютого 2015 року відбулася конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва
«Модель ООН. Лідер 2015. Міжнародна співпраця, мир, безпека світової спільноти».
.
Організатором конференції став Києво – Печерський ліцей № 171 «Лідер».

Команду Ліцею міжнародних відносин № 51 представляли: Власюк О. В. (вчитель географії, керівник клубу ЮНЕСКО), Власюк Олександр (учень 9 – В класу), Криніна Олена (учениця 10 – Б класу), Сорокіна Лада (учениця 9 – В класу), Холявко Надія(учениця 9 – А класу).
Команду нагороджено Грамотою за активну участь у конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва «Модель ООН. Лідер 2015» та Грамотою за найкращу англомовну промову на урочистому відкритті Генеральної Асамблеї ООН.



День Героїв Небесної сотні

20.02.2015 року в ліцеї було проведено урочистий флешмоб вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, ушанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Учні ліцею виконали державний Гімн, вшанували Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів.


Міжнародний екзамен КЕТ

21 учень нашого ліцею отримав сертифікат-підтвердження про складання першого у їх житті міжнародного екзамену КЕТ. Сам екзамен учні складали 2 грудня 2014 року. Їх було запрошено до центру проведення екзаменів Охford Klass, де учні були протестовані з читання, письма, аудіювання та говоріння.

Що найбільше сподобалося учням, так це європейський підхід до складання екзамену, атмосфера та ставлення екзаменаторів до учнів, як до дорослих. Отже, по складанню екзамену маємо такі результати:

Прізвище та ім’я учня Клас Європейський рівень екзамену Учитель
1. Грималюк Артур В1 with Distinction Постоєнко О.Г.
2. Гладуш Іван В1 with Distinction Постоєнко О.Г.
3. Мельник Антон В1 with Distinction Нестеренко Н.В.
4. Скибенко Вероніка В1 with Distinction Постоєнко О.Г.
5. Шкраб Анастасія В1 with Distinction Нестеренко Н.В.
6. Харченко Валентин В1  with Distinction Нестеренко Н.В.
7. Налєскін Станіслав В1  with Distinction Постоєнко О.Г.
8. Кармазін Володимир А2 with Merit Постоєнко О.Г.
9. Спутай Олександра А2 with Merit Нестеренко Н.В.
10. Шкульська Софія А2 with Merit Нестеренко Н.В.
11. Хрущакова Стелла А2 with Merit Зайченко Н.С.
12. Жук Микита А2 Нестеренко Н.В.
13. Слєпова Анна А2 Нестеренко Н.В.
14. Хоменко Крістіна А2 Нестеренко Н.В.
15. Литвиненко Євген А2 Постоєнко О.Г.
16. Опанасюк Володимир А2 Постоєнко О.Г.
17. Бєлий Олександр А2 Нестеренко Н.В.
18. Фостенко Денис А1 Нестеренко Н.В.
19. Зеліков Денис А1 Косьонкіна А.Ю.
20. Опатерна Катерина А1 Косьонкіна А.Ю.
21. Тимошенко Данило А1 Зайченко Н.С.


Майстер-клас

В ліцеї проходило методичне об’єднання вчителів обслуговуючої праці.
Учасники-вчителі ознайомилися з виставкою учнівських робіт.

Вчитель вищої категорії Афоніна Л.Ю. провела майстер-клас з виготовлення картинки ”Тюльпан” технологією сухого валяння (фелтінг).