11Б

Класний керівник:

Шевцова Олена Петрівна

Shevtsova Lena



Шановні учні 11 – Б класу!

Прийміть щирі привітання з Новим роком та Різдвом Христовим.
Бажаю Вам зустріти Новий рік у гарному настрої, зі світлими думками та хорошими намірами, які неодмінно повинні збутися.
Нехай Ваші справи сприяють злагоді та миру. Зичу Вам здоров’я, щастя, бадьорості та успіхів!

З повагою, О. П. Шевцова


Олімпійський урок (14.09.2016 р.)
«Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості».
А.В.Луначарський

.


1 ВЕРЕСНЯ – День знань – особливе свято!

Завжди яскравий, насичений емоціями та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка нового навчального року!
У цей день від душі хочеться побажати миру, здоров’я,успіхів у навчанні, здійснення усіх мрій!

З повагою, О. П. Шевцова


graphics-fireworks-522839ЗОРЯНИЙ ОЛІМП
2015 – 2016 н. р.

10 – Б клас

.
ДИПЛОМИ
1. Барінов Антон ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови; ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;
2. Власюк Олександр І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з екології; ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;
3. Кохтаєва Аліна ІІІ місце на І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук України; секція «Психологія»; ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з комп’ютерної графіки;
4. Лагода Катерина ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;
5. Новак Тетяна ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;
6. Прудніков Даніїл І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з географії; ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;
7. Рибак Лев ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови; ІІІ місце на ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;
8. Шевченко Арсеній ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;
9. Шевцов Владислав ІІІ місце на І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук України; секція «Психологія».

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО МАТЕМАТИЧНОГО КОНКУРСУ «КЕНГУРУ»
1. Власюк Олександр – Добрий результат (50 балів);
2. Маєдзіма Юта - Добрий результат (59 балів);
3. Прудніков Даніїл - Добрий результат (58 балів);
4. Шевцов Владислав - Добрий результат (56 балів).